książki w sypialni

Tym razem książki odgrywają nietypową rolę – stają się głównymi aktorami inscenizacji. Barwne kolarze, scenki ze świata fantastyki, miłosne zaklęcia, zaskakujące przygody tworzą konstelacje okładek. Zabierają nas do magicznego świata pełnego przygód, emocji i uśmiechu. Tego się zupełnie nie spodziewacie! Książki dają nieskończoną ilość interpretacji rzeczywistości. Zabawa z wyobraźnią nie ma końca… Poznajcie ten niesamowity spektakl. 

(…) książki posiadają aurę, jak każde dzieło sztuki. Książka to nie plik papierów, tak jak obraz nie jest płótnem, jedno i drugie to kreacja w czystej postaci, energia twórcza i dlatego mają aurę. 

Aurę inspiracji mają historie Elizabeth Sagan, która już od wielu lat z pasją, kreatywnie zestawia książkowe „żywe obrazy”. Każda okładka jest jak pociągnięcie pędzlem. Autorka wystawy, pokazuje miłość do literatury, urządzając bibliotekę w książkowy spektakl. Kunsztownie układa je w wymyślone historie. Artystka efekty swojej pracy przedstawia na Instagramie, skupiając wielotysięczną widownie (TU).  Tworzy jedyny w swoim rodzaju kolarz barw i kształtów, które najbardziej widoczne są z pewnej perspektywy.

  

 

 

 

 

 

Elizabeth Sagan tworzy przestrzeń, która wciąga odbiorcę w nową jakość książkowej powieści. Po raz kolejny okazuje się, że „książki są przyjacielem, który nigdy nie zawiedzie”.

 

Wszystkie zdjęcia pochodzą z Instagrama, którego autorką jest Elizabeth Sagan (TU) .