O mnie

magallena magazine

Wierzę w moc słów. Są dla mnie materią do tworzenia. Podstawą magii i kluczem do spełniania marzeń. Poskładane z odpowiednią precyzją przedstawiają opowieść.  Uwielbiam czytać. Staram się nie spieszyć. Mam zdrowy dystans do wielu spraw – nie mam pędu do kariery. Wolę dobrą pracę i wewnętrzny spokój. Poza tym, cenię sobie ciszę i samotność. Obserwuję. Kolekcjonuję historie. Szukam pięknych miejsc. A gdy nikt nie słyszy, klnę jak szewc i słucham Bacha.

Z zawodu jestem dziennikarką kulturalno-popularną :), z zamiłowania – mamą Aleksandra. Niepoprawną marzycielką, uwielbiającą jesień i żeglowanie po Mazurach. Ciągle odkrywającą piękno Trójmiasta, szczególnie jego kulturalny potencjał. Spotkasz mnie na festiwalach literackich, spotkaniach autorskich, premierach.  Tutaj piszę dla Ciebie o tym, co mnie interesuje, dziwi, zachwyca. Dziękuję za odwiedziny i poświęcony czas.

Wszystkie recenzje są mojego autorstwa. Opinie są subiektywne, wyrażają moje poglądy i przekonania. Przemyślenia wynikają z mojego punktu widzenia, moich doświadczeń życiowych i obserwacji otaczającego świata. Nie wyrażam zgody na kopiowanie recenzji książek, a także innych artykułów, autorskich zdjęć BEZ MOJEJ ZGODY. Wyjątek odnosi się do niewielkich fragmentów moich tekstów i pod warunkiem wskazania źródła. 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej lub nawiązać współpracę – napisz:

magdallena.magazine@gmail.com

 

 

Zamknij