Chciałabym was zainspirować, nietypową formą dobrze znanych baśni. Tylko popatrzcie! Jest w tym magia tworzenia, pasja i miłość do baśni!  Jestem pewna, że te cacka przeniosą w świat dzieciństwa i beztroskiej zabawy, że wzbudzą wasz uśmiech, zauroczą, zapewne wniosą powiew świeżości i oryginalność.

Ich czar polega na tym, że stały się one inspiracją do tworzenia przedmiotów niezwykłych – są „wpisane” w ozdobę: broszkę, naszyjnik, brelok. Ta magiczna biżuteria jest dla tych, którzy chcą zachować poczucie dziecięcego zachwytu, dla tych, którzy dzięki baśniom nauczyli się rozumieć świat, tak aby stał się on lepszy. 

Baśnie są bardziej niż prawdziwe, nie dlatego iż mówię nam, że istnieją smoki, ale że uświadamiają , iż smoki można pokonać. Gilbert K. Chesterton 

Artystka Gemma Arnal Jaric tworzy prawdziwe cuda! Nie można od nich oderwać wzroku. Są finezyjnie zaprojektowane i zawierają w sobie kwintesencję wybranej opowieści. Twórczyni pracuje z drewnem, odlewem metalowym i żywicą, aby stworzyć ręcznie robiony naszyjnik lub broszkę z baśniowymi postaciami. Jej bohaterowie to: Czerwony Kapturek, Mała Syrenka, Kopciuszek, Pinokio, Bambi, i wiele innych. Popatrzcie sami:  

Pinokio

Pinokio

brzydkie kaczątko

Brzydkie kaczątko

Kopciuszek

Kopciuszek

 

Alladyn

Alladyn

 

 

Pipi Pończoszanka 

Opowieści z Narnii

Piotruś Pan

 

Królewna Śnieżka

Projektantka stara się nadać całej swojej biżuterii styl vintage. To sprawia, że ​​użytkownicy czują się tak, jakby dostali w swoje ręce jedyny w swoim rodzaju kawałek, który jest wypełniony po brzegi nieziemską historią. Aby zobaczyć więcej, koniecznie odwiedź jej sklep: LaliBlue Etsy 

 

Bambi